شرکت عایق بلوک مبنا صنعت

تولید کننده انواع بلوک های دیواری عایق و سبک پرلکس

(تحت پوشش احرار فارس)
 
 

بلوک های دیواری سبک فوم دار پرلکس

(CLC)
 

بلوک های دیواری سبک پوکه ای (پوکه معدنی) پرلکس


بلوکهای دیواری سبک پوکه ای
(پوکه صنعتی لیکا) پرلکس

   
 
 
درباره ما
 
 

شرکت عایق بلوک مبنا صنعت بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان بلوک های دیواری عایق و سبک در جنوب کشور فعالیت خود را به عنوان یکی از شرکت های تحت پوشش احرار فارس در استان فارس شروع کرد .

شرکت عایق بلوک مبنا صنعت با توجه به فعالیتهای گسترده صنعت ساختمان و اهمیت مباحث 18 و 19 مقررات ملی ساختمان در خصوص صرفه جویی انرژی و سبک سازی ساختمان تولید انواع بلوکهای دیواری سبک پوکه ای، لیکا و بلوکهای دیواری عایق پرلکس و بر اساس پروانه بهره برداری صادره از سازمان صنایع و معادن استان فارس یکی از شرکتهای مطرح در صنعت ساختمان در ایران و بخصوص جنوب کشور می باشد.

تولیدات این شركت در پروژه های مختلف بخش خصوصی و دولتی در استانهای فارس ، بوشهر ، كهكیلویه و بویراحمد هرمزگان ، خوزستان ، تهران ، همدان ، خراسان و ... مورد استفاده و تأئید قرار گرفته است.

بلوكهای بتنی سبك تولیدی این شركت ( پرلكس فارس )تمامی خواسته های فوق را تأمین نموده و این شركت تاكنون با انجام به موقع تمامی تعهدات خود به مشتریان محترم ، آماده ارائه تولیدات خود به انبوه سازان ، پیمانكاران و كلیه دست اندركاران صنعت ساختمان كشور با بالاترین كیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد .